OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU ,,JA NIE PALĘ NIE PAL PRZY MNIE”

Konkurs skierowany do uczniów Gimnazjum i Szkół Podstawowych (klasy szóste) z terenu powiatu polkowickiego  w ramach projektu pn.: ,,Zapobieganie chorobie nowotworowej płuc poprzez poprawę dostępności do specjalistycznych badań medycznych oraz wielopoziomową edukację zdrowotną w powiecie polkowickim” współfinansowanego ze środków funduszy norweskich.

I . KONKURS PLASTYCZNY

  1. Wpłynęło 82 prace plastyczne
  2. 67 prac spełniło warunki regulaminu konkursu.
  3. 15 prac nie spełniło warunków konkursu ( prace wykonali uczniowie klas IV, i V)
  4. W zakwalifikowanych pracach komisja oceniła:

– zgodność pracy z tematem konkursu
– walory artystyczne pracy
– sposób przekazu tematyki

  1. Komisja konkursowa nagrodziła prace następujących uczniów:

Julia Wilczyk – Gimnazjum nr 2 w Polkowicach
Edyta Akudowicz – Gimnazjum nr 2 w Polkowicach
Ewa Peregrym – Szkoła Podstawowa nr 3 w Polkowicach
Nadia Zarecka – Szkoła Podstawowa nr 3 w Polkowicach
Oliwia Jakubowicz – Szkoła Podstawowa nr 1 w Polkowicach
Karolina Smereczniak – Szkoła Podstawowa nr 1 w Polkowicach
Martyna Grygiel – Gimnazjum nr 1 w Polkowicach
Paulina Szafarz – Gimnazjum nr 1 w Polkowicach
Kinga Ryglicka – Gimnazjum nr 1 w Polkowicach
Kamila Jochańska – Szkoła Podstawowa nr 2 w Polkowicach
Hanna Dwornicka – Szkoła Podstawowa w Chocianowie
Marta Apolinarska – Szkoła Podstawowa w Chocianowie
Klaudia Wiencek – Szkoła Podstawowa w Chocianowie
Szymon Wojciński – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Radwanicach
Norbert Raś –  – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Radwanicach
Klaudia Raś – Gimnazjum w Radwanicach
Martyna Łaszewska – Gimnazjum w Radwanicach
Weronika Kostek – Gimnazjum w Radwanicach
Joanna Mazur – Szkoła Podstawowa w Szklarach Dolnych
Bartosz Więckiewicz – Szkoła Podstawowa nr 1 w Przemkowie
Barbara Cirko – Szkoła Podstawowa nr 1 w Przemkowie
Wiktoria Sitarek – Szkoła Podstawowa nr 2 w Przemkowie
Patrycja Gozdal – Szkoła Podstawowa nr 2 w Przemkowie 

  1. KONKURS – KATEGORIA: hasło, powiedzenie, rymowanka, wierszyk, filmik, piosenka
  2. W konkursie wzięło udział ok. 2 000 osób
  3. W zakwalifikowanych pracach komisja oceniła:

– zgodność prac z tematem konkursu
– walory ekspresyjne
– sposób przekazu tematyki

Komisja konkursowa nagrodziła prace następujących uczniów:

Nazwisko imięNazwa szkoły Miejscowość
Niciński MarcinGimnazjum nr 1 Polkowice
Surmiak Ola
Pierucki Kacper
Ostrowska Julia
Matejewska ZuzannaGimnazjum nr 1 Polkowice
Nieroda Katarzyna
Łupińska Klauda
Jakubowska Aleksandra
Dąbrowska NataliaGimnazjum nr 1 Polkowice
Serwińska Oliwia
Węgrzyn Magdalena
Gniedziejko NataliaGimnazjum nr 1 Polkowice
Bloch SebastianGimnazjum nr 1 Polkowice
Pruchnicka UlaGimnazjum nr 1 Polkowice
Dąbrowska Wiktoria
Tomaszewicz Ola
Olejniczak JuliaGimnazjum nr 1 Polkowice
Jaremko Patrycja
Laszczyńska WeronikaGimnazjum nr 1 Polkowice
Starak Kornelia
Konecka Magdalena
Kotański PawełGimnazjum nr 2 Polkowice
Baryła Patryk
Pach Marcin
Sornat PiotrGimnazjum nr 2 Polkowice
Sulima MartynaGimnazjum nr 2 Polkowice
Kozioł Anna
Janik Eliza
Brljacic Julia
Kaster WiktoriaGimnazjum nr 2 Polkowice
Ćwiertniewicz Szymon
Radecka KingaGimnazjumRadwanice
Łuczak Klaudia
Więsek Klaudia
Bagińska Patrycja
Karliński BartoszGimnazjumRadwanice
Staszak Jakub
Niewiadomski Tomasz
Drop Mikołaj
Mul IzabelaGimnazjum Grębocice
Gil Paulina
Bryk Monika
Wolanin Dagmara
Jankowska Jagoda
Kasprzak Magda
Szulc JakubZespół EdukacyjnyGaworzyce
Wypych Weronika
Michalska Dorota
Jakubionek Mateusz
Ciuruś NataliaZespół EdukacyjnyGaworzyce
Kwiatkowska Anna
Szawiel Julia
Golonka Milena
Mazij WiolettaZespół Szkół Chocianów
Pękalska Andżelika
Skarb JakubZespół Szkół Chocianów
Kowalski Maciej
Faluta Rafał
Marciniak Piotr
Budziński DamianZespół Szkół Chocianów
Jędrzejak Adrian
Malec Paweł
Bekieszczuk Patryk
Mądraszek WeronikaZespół Szkół Chocianów
Jakubczyk Natalia
Kuczyńska Martyna
Halczyszyn Małgorzata
Appel JagodaZespół Szkół Chocianów
Iglicka Weronika
Fijoł Lidia
Pawłowski Marek
Zespół Szkół Chocianów
Dziura Karolina
Łopuszyńska Karolina
Chochulska Anna
Górak Agata
Karkowski JakubGimnazjum Chocianów
KowalskaAdrianna
Łabiak Jakub
Wieruszewska Klaudia
Formicka SylwiaGimnazjum Chocianów
Grech Julia
Florek Joanna
Kępka Galia
Koselska AnnaGimnazjum Chocianów
Bawołek Klaudia
Nguyen Natalia
Zimoń Weronika
Furgal Zuzanna
Knutelska Malwina
Mączka Klaudia
Foksa DamianZespół Szkół Przemków
Korytek Sandra
Fraszczyński Patryk
Jarkowicz Damian
Cegielnik OskarZespół Szkół Przemków
Szoma Michał
Gołąb Paweł
Muskus Damian
Becherowska JoannaZespół Szkół Przemków
Kozłowska Daria
Kondzioła Klaudia
Gabryś Gabriela
Rokosiewicz JuliaZespół Szkół Przemków
Rokosiewicz Mikołaj
Skalna Klaudia
Mazur Maciej
Zielonka MarcinZespół Szkół Przemków
Gołaś Grzegorz
Wawryn KatarzynaZespół Szkół Przemków
Wątroba Patrycja
Bąkowska Klaudia
Surzykiewicz Joanna
Jagielska Dominika
Dębowa Daria